با سلام و احترام .
قابل توجه کلیه مشترکین و نمایندگان سرور آلمان به آی پی 200.225 »

اطلاعیه جدید :
کلیه بکاپ های موجود و سالم منتقل شده و سایتها در دسترس قرار گرفته شده اند .
نمایندگانی که مشکل در سطح دسترسی نمایندگی و یا سایر موارد دارند از طریق ارسال تیکت جهت رفع مشکل اقدام نمایند .

جهت افزایش کیفیت و کارایی سرور نمایندگی NVMe آلمان بروز رسانی گردیده شده »
  • کلیه اکانت های نمایندگی مجهز به نسخه اورجینال 30 دلاری اس اس ال رایگان Lets Encrypt شده اند و تنها با یک کلیک بدون هیچ مشکلی کلیه سایتها و ساب دامنه ها مجهز به اس اس ال رایگان با تمدید خودکار می شوند.
  • سرور نمایندگی مجهز به سیستم بکاپ گیری هوشمند JetBackup نسخه اورجینال شده که در روزهای آینده بکاپ گیری بدون ایجاد وقفه و زمان و هنگی در سرور خواهد شد.
  • ماژول های امنیتی جدید و کانفیگ های امنیتی جدید جهت جلوگیری از حملات سایتهای وردپرسی انجام شده که بالاترین امنیت ممکن در سایتهای وردپرسی برای نمایندگان ایجاد شود.
  • حل کلیه مشکلاتی که قبلا در سرویس نمایندگی NVMe آلمان وجود داشت و بروز شدن و جدید شدن کلیه ماژول ها و تمام امکانات سرور.اطلاعیه قبلی :
متأسفانه بدلیل مشکل سخت افزاری و از کار افتادن یکی از هارد های سرور نمایندگی آلمان دچار مشکل شده و هارد بصورت کامل از کار افتاده است .
تیم پشتیبانی تمامی تلاش خود را برای بالا اوردن سرور با اطلاعات فعلی کرد اما متأسفانه بی نتیجه بود و هارد بصورت کامل از کار افتاده و غیر قابل استفاده هست .
در حال حاضر باتوجه به مشکل فعلی درخواست تعویض هارد به دیتاسنتر ارسال شده و در حال نصب مجدد سرور هستیم و بعد از نصب و کانفیگ کامل مجدد سرور اطلاعات بکاپ ها مجدد بارگذاری خواهد شد .

نکات قابل توجه :
1- بکاپ ها برای 5 الی 8 روز قبل بوده
2- تا اتمام مراحل نصب و کانفیگ و اماده سازی مجدد لطفا منتظر باشید و از تماس تلفنی خودداری کنید ما در حال انجام موارد هستیم تا هرچه سریعتر سایتها در حالت استیبل قرار گیرند .

اخبار و اطلاعیه های بعدی را در همین صفحه بروز خواهیم کرد .

از مشکل بوجود آمده پوزش می طلبیم و از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم .
با تشکر .
 


۱۳۹۸/۰۷/۱۴

« بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution